ARKIVEREDE SIDER » Nordjysk Mesterskab 2012 » Opvarmnings tider
Ny Opvarmningsplan for NJ d. 3. marts 2012

Micro piger       
                                                                                        
Pulje II                                            Konkurrence  kl. 9.00
Hold Rytme Måtte Trampet
Randers RgF 2 08:00 08:30 08:10
Frederikshavn FG90 (Lilla) 08:20 08:00 08:30
Springteam Sæby  (Pink) 08:40 08:20 08:00
Springt. Nordjylland  (Blå) 08:10 08:40 08:20
Springteam Sæby  (Lilla) 08:30 08:10 08:40

Pulje I                                             Konkurrence  kl. ca. 9.45
Hold Rytme Måtte Trampet
Randers RgF 1 08:50 09:00 09:10
Frederikshavn FG90 (Pink) 09:10 08:50 09:00
Frederikshavn FG90 (Turkis) 09:00 09:10 08:50
Springteam Sæby  (Rød) 09:20 09:30 09:40
Ry GF 09:40 09:20 09:30
Viborg GF 09:30 09:40 09:20

Macro piger                               Konkurrence kl. ca. 10.40        
Hold Rytme Måtte Trampet
Springteam Sæby 2 (Turkis) 09:50 10:00 10:10
Frederikshavn FG90 10:20 09:50 10:00
Randers RgF 10:10 10:20 09:50
Springteam Sæby 1 (Sort) 10:00 10:10 10:20
                                                                                                                  
Åbning kl. 11.15

Mini piger   
Mini piger Pulje II                       Konkurrence kl. 11.50                
Hold Rytme Måtte Trampet
Vejlby IK (VIK) 9 10:30 10:40 10:50
Randers RgF 3 11:00 10:30 10:40
Viborg GF 3    10:50 11:00 10:30
Vejlby IK (VIK) 7 10:40 10:50 11:00
Frederikshavn FG90 2  11:10 11:20 11:30
Springteam Sæby 3 (Grøn) 11:40 11:10 11:20
Springteam Nordjylland 1 11:30 11:40 11:10
Ry  GF 1 11:20 11:30 11:40
                                                                                                                           
Mini piger Pulje I                        Konkurrence kl. 12.55  
Hold Rytme Måtte Trampet
Viborg GF 2 11:50 11:59 12:08
Randers RgF 2 12:17 11:50 11:59
Frederikshavn FG 90 1 12:08 12:17 11:50
Vejlby IK (VIK) 6 11:59 12:08 12:17
Randers RgF 1 12:26 12:35 12:44
Springteam Sæby 2 (gul) 12:53 12:26 12:35
Vejlby IK (VIK) 5 12:44 12:53 12:26
Viborg GF 1 12:35 12:44 12:53
                                                                                                                          
 
 
Mini Drenge + Junior mix                                Konkurrence   kl. 14.00
 
Hold Rytme Måtte Trampet
Viborg GF 5 (mini dr.) 13:02 13:11 13:20
Randers RgF 4 (mini dr.) 13:29 13:02 13:11
Randers RgF  6   (junior mix) 13:20 13:29 13:02
Trustrup-ÅIF 1 (junior mix) 13:11 13:20 13:29
                                                                                                                         
Junior drenge         Konkurrence kl. 14.40
 Hold Rytme Måtte Trampet
Ry  GF 2 13:38 13:47 13:56
Sortebakkens GF 4 14:05 13:38 13:47
Randers GF 7  13:56 14:05 13:38
Brønderslev GF 2 13:47 13:56 14:05
                                                                                                              
Junior piger                               Konkurrence kl. 15.20   
Hold Rytme Måtte Trampet
Silkeborg D/P 18 14:14 14:23 14:32
Sortebakkens GF 3 14:41 14:14 14:23
Frederikshavn FG 90 5 14:32 14:41 14:14
Vejle GF 1 14:23 14:32 14:41
Springteam Nordjylland 2 14:50 14:59 15:08
Randers RgF  5 15:17 14:50 14:59
Viborg GF 4 15:08 15:17 14:50
Springteam Sæby 1 14:59 15:08 15:17
                                                                                                                      
 
Ynglinge drenge og Ynglinge piger           Konkurrence kl. 16.30
 
Hold Rytme Måtte Trampet
Silkeb.D/P 19 dr. (udenfor konkurrence) 15:26 15:36 15:46
Brønderslev GF 1 (Drenge) 15:46 15:26 15:36
Viborg GF 6 (Drenge) 15:36 15:46 15:26
Tirstrup Balle IF 2 (Piger) 15:56 16:06 16:16
Frederikshavn FG 90 3 (Piger) 16:16 15:56 16:06
TeamGymAarhus 9 (Piger) 16:06 16:16 15:56
                                                                                                                      
                                                                                                                                  
Senior Damer og Herre                            Konkurrence kl. 17.25
 
Hold Rytme Måtte Trampet
Frederikshavn FG 90 6 (damer) 16:26 16:36 16:46
TeamGym Aarhus 8  (damer) 16:46 16:26 16:36
Sortebakkens GF 1  (herre) 16:36 16:46 16:26
      
Sidst ændret d. 27. feb. ang. mini dr., junior mix og junior dr.
Springteam Sæby | springteamsaeby@gmail.com | CVR.: 33326343